تاخیر دو بازی مورد انتظار Overwatch 2 و Diablo 4

overwatch2 diablo 4

طبف آخرین خبر از کمپانی اکتیویژن بلیزارد دو بازی Overwatch 2 و Diablo 4 احتمالا تا سال 2023 تاخیر خوردند.


تاخیر Overwatch 2 و Diablo 4

از ابتدای رونمایی از دو عنوان Overwatch 2 و Diablo 4 بیلیزاد انتظار کسب درآمد خوبی از این دو عنوان تا سال 2022 را داشت اما با انتشار این خبر این مسئله دیگر امکان پذیر نیست.

کمپانی اکتیویژن بیلیزارد طی بیانیه ای که امروز به متن زیر منتشر کرد خبر از تاخیر این دو بازی داد:

طبق گذشته ما قصد عرضه محصولات متنوع را تا یک سال بعد داشتیم اما دو بازی Overwatch 2 و Diablo 4 تاخیر خوردند.

اکتیویژن بیلیزارد

طبق اطلاعاتی که از Ces Filing که توسط کمپانی در آخر سال مالی عرضه شده بود کمپانی قصد عرضه این دو عنوان را در سال 2022 داشته است. هر چند که از ابتدای معرفی زمان عرضه مشخصی برای این دو عنوان معلوم نشده بود اما زمان عرضه این دو بازی سال 2022 تخمین زده می‌شد که حالا تا 2023 یا حتی دیرتر تاخیر خورده است.


جدال داخل کمپانی و تاخیر

با جدایی کارگردان بازی اورواتچ جف کپلان در سال 2021 از کمپانی بیلیزارد و همینطور اخراج شدن لویس باریگا کارگردان بازی دیابلو 4 از کمپانی همه در انتظار این اخبار بودند اما بیلیزارد با انتشار بیانیه زیر سعی در رد تمامی شایعات داشت:

این دو عنوان دو تا از مورد انتظارترین عناوین صنعت بازی های ویدیویی محسوب می‌شوند. و ما میخواهیم تا چیزی درخور محبوبیت این محصولات را به بازار عرضه کنیم، ما در این نیمه سال پیشرفت چشم گیری را در این عناوین مشاهده کرده ایم، مخصوصا Overwatch 2 تقریبا به پایان خود نزدیک بود اما ما باور داریم که با دادن زمان بیشتر به تیم توسعه دهنده این عناوین علاوه بر محصولی با کیفیت تر، تیم را برای تولید محتوا در سال آینده عرضه بازی آماده‌تر خواهد کرد تا نیاز طرفداران این مجموعه را بدون وقفه فراهم کنند.

اکتیویژن بیلیزارد

شما میتوانید نظر خود را در زیر این پست با ما در میان بگذارید.

منابع

وب سایت IGN

لینک های داخلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی اصلی