تاریخ عرضه بازی PUBG New State

PUBG New State

شرکت BlueHole به تازگی تاریخ عرضه بازی جدید خود را از سری محبوب PUBG به نام PUBG New State معرفی کرد.

بازی های بتل رویال

اگر در این 5 سال اخیر در دنیای گیم پرسه میزدید بدون شک درباره تب بازی های بتل رویال بی خبر نخواهید بود. دنیای بازی ها بتل رویال به زمانی برمیگردد که این سبک بازی ها به صورت بازی مستقلی وجود نداشتند. معمولا به صورت ماد غیررسمی در بازی دیگر تولید میشدند.

آن زمان بازیکنی در بازی Arma 3 به فکر ساخت حالتی شد. که درآن افراد توسط هواپیما وارد نقشه میشدند . یا هم دیگر به مبارزه میپرداختند و درنهایت برنده اخرین نفری بود که باقی میماند، این بازیکن کسی بود که با این نام شناخته میشد: PlayerUnknown.

موفقیت این ماد بر روی بقیه بازی ها سبب شد تا این فرد تصمیم به عرضه بازی خود در حالت بازی مستقل بکند. که طی بستن قراردادی با شرکت کره ای BlueHole ساخت بازی PlayerUnknown Battle Ground را آغاز کرد. که ما به اختصار به PUBG میشناسیم اش.

موفقیت پشت موفقیت

این بازی در سال اوایل سال 2017 به صورت early access در فروشگاه استیم عرضه شد. در اواخر سال راه خود رو به مارکت کنسول ایکس باکس نیز باز کرد.

تخمین زده میشود تا زمستان سال 2020 حدود 70 میلیون نسخه روی پلتفرم PC، کنسول ها این بازی فروش داشته است.

ولی این موفقیت زیر سایه نسخه دیگر این بازی به نام PUBG MOBILE قرار گرفت. که از سال 2018 تا ابتدای سال 2021 حدود 1 میلیارد دانلود در پلتفرم های موبایل داشته است. درآمد خالص بازی PUBG MOBILE حدود 6.2 میلیارد دلار برآورد شده است. که برای یک بازی موبایل موفقیتی بسیار شگفت انگیز محصوب میشود.

PUBG جدید: درآمد زایی یا نوآوری

همه انتظار عرضه نسخه جدیدی را از سری محبوب PUBG میکشیدند اما انحصاری بودن نسخه PUBG New State بر روی پلتفرم موبایل شاید چهره سیاه پشت پرده این بازی باشد که هدف آن بازار پردرآمد موبایل است نه راضی کردن طرفداران قدیمی اش، هر چند تا عرضه بازی چیز زیادی باقی نمانده است و این بازی در تاریخ 20 آبان ماه برای پلتفرم های موبایل عرضه میشود.

در زیر تریلر عرضه بازی رو براتون قرار دادیم که میتونید نگاه کنید و لذت ببرید.

منابع

برای منبع از صفحه ویکیپدیا این محصول استفاده شده است.

میتونید برای خرید آیتم های درون بازی به بخش گیفت کارت های PLAY STORE و APPLE ITUNES ما سر بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی اصلی