خرید بزرگ سال مایکروسافت!!!

مایکروسافت
مایکروسافت

تیم مایکروسافت خرید شرکت بزرگ اکتیویژن رو تایید کرد و این یکی از بزرگترین اتفاقات های دنیای ویدیو گیم محسوب میشود.

خرید درست در زمانی درست

در E3 سال 2017 ایکس باکس از سرویس گیم پس رونمایی کرد. سرویسی که در آن بازیکنان با پرداخت مبلغی ناچیزی. دسترسی به کاتالوگی از بازی های گلچین شده خواهند داشت.
در زمان رونمایی این موضوع بازخورد های مثبتی در میان نداشت. اما طی سال های گذشته و با تصمیمات درست تیم ایکس باکس. این سرویس به جایگاهی رسیده است. که نقطه قوت کنسول ایکس باکس شناخته میشود. و این موضوع از تصمیمات درست مایکروسافت برای خرید چندین استدیو بزرگ بازی سازی شروع شد.
خرید استدیو زینامکس که شرکت مادر استدیو بتسدا است و حالا این معامله شرکت اکتیویژن بیلیزارد، خالق سری های جذاب دنیای ویدیو گیم.

بزرگترین خرید مایکروسافت به ارزش 70 میلیارد دلار!!

مایکروسافت بعد از انتشار این خبر شرکت اکتیویزن بلیزارد به ارزش 70 میلیارد دلار ثابت کرد انتهایی برای جیب مایکروسافت وجود ندارد.این خبر یکی از بزرگترین خرید هایی است که اخیرا انجام داده است. این کار تیم ایکس باکس باعث شده است. که بیشتر گیمرها ترغیب به خرید اشتراک گیم پس بشوند. و منتظر عرضه بازی های جذابی مثل: اورواتچ و سری محبوب کال آف دیوتی بر روی سرویس گیم پس باشیم.

سخن آخر

این خرید بزرگ مایکروسافت شاید تیر خلاصی بر پیکره صنعت گیم نباشد. اما خانه تکانی عظیمی بر پیکره صنعت بازی سازی خواهد داد. اما این تاثیر مثبت خواهد بود یا خیر باید منتظر بود و دید.
نظر شما چیست؟ با ما درانتهای این پست در میان بگذارید.

لینک های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی اصلی