لیگ آف لجندز و ولورانت در راه Epic Games Store

epicgames plus riot

طی خبری که به تازگی از سمت کمپانی رایت گیمز منتشر شده است. احتمالا شاهد حضور بازی های این شرکت بر روی پلتفرم Epic Games خواهیم بود. بازی‌های همچون ولورانت و لیگ آف لجندز.

متن خبر

به تازگی شرکت رایت گیمز ناشر بازی های محبوب لیگ آف لجندز و ولورانت، طی توافقی با شرکت اپیک گیمز خبر از عرضه محصولات خودش در این پلتفرم رو داد البته این محصولات به صورت مستقیم برروی فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار میگیرند. اما هنوز هم برای اجرای این بازی ها نیازمند دانلود کلاینت شرکت رایت گیمز خواهیم بود!
از جمله مهمترین بازی های کمپانی رایت گیمز میتوان به دو بازی زیر اشاره کرد:

  • لیگ آف لجندز
  • ولورانت

بازی لیگ آف لجندز (LOL)

این بازی در سبک خود یکی از برترین بازی های موجود حال حاظر بازار محسوب می‌شود.این بازی رقیب اصلی بازی دوتا 2 کمپانی ولو است. و به شدت در میان گیمر های دنیا محبوبیت دارد. من‌جمله گیمر های کشور خودمان ایران. یک بازی MOBA با تعدادی فراوان قهرمان میباشد که به صورت 6 به 6 در مقابل همدیگر به بازی میپردازند. این بازی به صورت رایگان برای پلتفرم PC عرضه شده است.


ولورانت (Valorant)

این بازی یکی از محبوبترین عنوان های حال حاظر دنیای بازی های ویدیویی محسوب میشود. و یکی از مهمترین رقبای بازی CS Go در حال حاظر این بازیست.بازی ولورانت با در استفاده از مکانیک های بازی Cs Go و همچنین قهرمان محور بودن جان دوباره‌ای به این سبک بازی ها بخشید است. این بازی دارای سیستم مبارزه‌ی بسیار جذاب، گان پلی عالی و هم چنین شخصیت پردازی مناسب است که همه و همه سبب محبوبیت این بازی میشوند. این بازی به صورت رایگان برای پلتفرم Pc عرضه شده است.


شما میتوانید نظر خود را در زیر این پست با ما در میان بگذارید.


منابع

وبسایت PCGAMER


محصولات مرتبط

شما میتوانید پوینت بازی ولورانت رو از طریق لینک زیر از فروشگاه ما تهیه بکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی اصلی