نمرات بخش داستانی Halo Infinite منتشر شد.

halo infinite

نمرات بازی Halo Infinite بخش داستانی منتشر شد. و نوید بخش داستانی خوب را دارد.

بخش مولتی پلیر این بازی هم اکنون در تمامی پلتفرم های ایکس باکس و PC در دسترس میباشد. ولی بخش داستانی این بازی در تاریخ 8 دسامبر سال 2021 برای پلتفرم های مقصد عرضه خواهد شد.

داستان بازی

داستان بازی Halo Infinite درباره تلاش مستر چیف برای یافتن هوش مصنوعی است. که خودش را با نام “اسلحه” معرفی میکند. و این هوش مصنوعی کسی نیست جز دستیار قدیمی مستر چیف، کورتانا. و اینبار مسترچیف باید این هوش مصنوعی را نابود بکند و حتی با بقیه دشمنان خود نیز به مبارزه بپردازد. پس ایندفعه تمام کهکشان در مقابل مسترچیف قرار دارد.

امتیازات بازی

امتیازات بازی در طی این هفته برای بخش داستانی این بازی منتشر شده است. که خبر از یک بازی داستانی زیبا را از این سری پرطرفدار میدهد با هم به بررسی این امتیازات میپردازیم.

جمع بندی

در آخر شایان ذکر هست که سری Halo همواره یکی از ستون های برگزیده دنیای ویدیو گیم بوده است. و بنیان گذار مولتی پلیر های امروزی رو میشه همین سری دونست. اما مهمتر از همه چیز این هست که بعد از نسخه Halo 5 همه طرفداران این سری از این بازی نا امید شده بودند. اما این نسخه با نمرات قابل قبولی که کسب کرده نوید یک داستان زیبا رو میده که باید واقعا منتظرش بود.

دوستانی که این سری رو تجربه نکردند یا علاقه مند هستند به تجربه اش. شما میتونید تمام نسخه های این بازی رو از طریق گیم پس بازی بکنید.

لینک خرید گیم پس التیمیت از فروشگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی اصلی