Assassins Creed Infinity همان چیزی خواهد بود که فکر می‌کنید!

Everything-We-Know-About-Assassins-Creed-Infinity-featured-pic

طی خبری که به تازگی توسط کمپانی یوبیسافت منتشر شده است. Assassins Creed Infinity، کد نام بازی بعدی فرانچایرز اساسین کرید است و این بازی‌ نسخه ای خواهد بود که همه طرفداران آن را دوست خواهند داشت اما رایگان نخواهد بود.


Assassins Creed Infinity

از ابتدای عرضه بازی Assassins Creed Valhalla شاهد شایعاتی در مورد عرضه نسخه دیگری از بازی Assassins Creed خواهیم بود. که این بازی به صورت رایگان در دسترس گیمر ها قرار خواهد گرفت. اما شرکت یوبیسافت با انتشار این خبر .امروز به رد این مسئله و اضافه کردن چند مورد جدید دیگر پرداخته است.

بازی بعدی سری Assassins Creed که با رمز Infinity شناخته میشود، قرار است احتمالا تا سال 2024 رونمایی شود. سخنان رئیس کمپانی یوبیسافت آقای یوو گیلیموت:

این بازی به صورت رایگان عرضه نمی‌شود. اما تمام چیزهایی که طرفداران از نسخه های قبلی این مجموعه دوست داشتند. در این نسخه خواهید دید. و این نسخه قرار است نوآوری جدیدی در این مجموعه را به نمایش بگذارد.

او همچنین اضافه کرد: ” این بازی یکی از بزرگترین ها و پرجزئیات ترین های این مجموعه خواهد بود. و نوآوری خاصی را به این سری بازی اضافه خواهد کرد. هر آنچه که از سری قبل طرفداران به آن علاقه داشتند از ابتدای بازی مشهود خواهد بود”، همچنین در ادامه گفت: ” البته تیمی که در حال حاظر برای محتوای بازی Assassins Creed Valhalla در حال فعالیت است طرفداران این سری محبوب را تا عرضه نسخه بعدی راضی نگه خواهد داشت.”


تاریخ انتشار

در آخر کارگردان بازی و حتی تیم سازنده تاریخ دقیقی در مورد عرضه بازی اعلام نکردند. انتظار میرود این نسخه در سریعترین حالت ممکن سال 2024 رونمایی شود.


نظر شما در مورد این تصمیم کمپانی یوبیسافت چیست؟ با ما در قسمت نظرات در میان بگذارید.

منبع

لینک های داخلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی اصلی