Gta 6 و Red Dead Redemption Remaster در جهنم توسعه

photo_2021-11-01_17-52-49

طبق شایعه ای که توسط یکی از لیک کنندگان اطلاعات بازی های کمپانی راکستار فضای اینترنت را در بر گرفته است. خبر های خوبی را برای طرفداران بازی Gta 6 به همراه ندارد.


ترک کلید موفقیت کمپانی، Dan Houser

برادران Houser، دان و سم از راست به چپ در سال 1998 اقدام به تاسیس کمپانی راکستار کردند و پایه های اصلی این کمپانی محسوب میشوند و تمام موفقیت های سری های محبوب: Grand Theft Auto ، Bully و Red Dead Redemption رو مدیون داستان سرایی و کارگردانی این دو برادر میدانند. اما…

نویسنده

بعد از ترک کمپانی راکستار توسط Dan Houser در سال 2020 که یکی از کلیدی ترین شخصیت های کمپانی راکستار محسوب میشد. باعث شد تا راکستار اقدام به راه اندازی مجدد پروسه تولید بازی Gta 6 کند. این در حالی بود که حتی کمپانی Take-Two ناشر بازی های راکستار از این تصمیم ناراضی بود زیرا بازی قرار بود در سال 2020 معرفی شود.

این مسئله تنها دلیل دیر کرد معرفی بازی Gta 6 نیست و فقط ذره ای از مشکلات این بازی را به تصویر میکشد.


منجلابی به نام Gta 6


طبق اطلاعاتی که کریس مگ لیکر این اخبار منتشر کرده است. کمپانی راکستار داستان بازی و همچنین مکانیکی که در بازی استفاده خواهد شد را به مقداری زیادی دچار تغییر های بی دلیل کرده است. به همین دلیل بازی Gta 6 از سمت خود کمپانی راکستار به عنوان یکی از آشفته ترین پروژه های این کمپانی محسوب میشود. “حتی بدتر از نسخه اول بازی Red Dead Redemption”

ریمستر Red Dead Redemption

Red Dead Redemption

در ادامه لیک هایی که توسط کریس افشا شده او به این موضوع اشاره میکند که راکستار در حال توسعه بازی Red Dead Redemption Remaster برای کنسول های حال حاظر و کامپیوتر های شخصی میباشد و این نسخه ریمستر چیزی فراتر از یک رزولیشن بالا است و شاید شباهتی به سه گانه Gta که در 20 آبان عرضه خواهد شد دارد.

اما او همچنین اضافه کرد که به این زودی ها منتظر عرضه این نسخه بازی نباشیم.


حرف آخر

در آخر هر چند که همه ما منتظر این بازی ها از سمت کمپانی راکستار هستیم اما باید دقت کنید که این اخبار سندی برای ثابت شدن ندارند پس قبول کردنش بر عهده شماست . باید منتظر بود و دید که راکستار سر نوشت این بازی پر طرفدار را چگونه رقم خواهد زد.


منابع

صفحه Reddit بازی Gta 6


لینک های داخلی

فروشگاه GCDKEY

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی اصلی